نشر برته
چه چیزی باعث موفقیت ما شده است؟

درباره نشر برته

انتشارات کتاب لاروس

نشر برته که در گذشته با نام انتشارات کتاب لاروس فعالیت داشته است؛ اکنون با اتکا به پیشینه ده ساله خود در زمینه نشر و توزیع کتب پر مخاطب یادگیری زبان های فرانسه ، آلمانی و انگلیسی ، حائز توانمندی های لازم برای تدوین و انتشار کتب تألیفی و ترجمه آثار گردیده است . امید است که این توانمندی در زمینه هائی از قبیل آثار تعلیمی و اموزشی و یادگیری زبان ، حوزه های وابسته به زبان و ادبیات از قبیل رمان ، ادبیات نمایشی و شعر ، دریچه ای رو به دنیای پویا و درخشان زبان اموزی و ادب و فرهنگ باشد.

 منعکس نمودن محصولات طیفی گسترده از ناشران تخصصی در کشورهای فرانسه و المان یکی از اهداف پایه ای در نشر برته خواهد بود.

این هدف گزاری چیزی فراتر از یک برنامه ریزی رایج برای نشر آثار می باشد. گام های برداشته شده در انتشارات برته ، جزئی از یک اقدام متعهدانه  در جهت بسط فرهنگ صحیح زبان اموزی و اشاعه گرایش به ادب آموزی می باشد .

این اقدام متعهدانه مایه همراهی زبان آموزان در تمامی مراحل تبلور یافتن استعدادهای زبانی و غنا یافتن آموخته های ادبی و فرهنگی اهالی فرهنگ و ادب خواهد بود.

در مواجهه با مسائل متعدد مرتبط با غنی سازی فرهنگی جامعه ی مخاطبین اثار ادبی و فرهنگی، منظومه ای از اثار برتر ادبی و پیوند دهنده آثار کلاسیک و نسل نو نویسندگان ادبیات مدرن تدارک دیده شده است به گونه ای که هر یک از مراجعه کنندگان انتشارات برته  پاسخی برای پرسش های عمده و یا تفصیلی خویش و ابزارهائی شایسته برای اقناع یافتن تمایلات خود در زمینه های اندیشه ورزی ، ادب اموزی بیابد و محورهائی جدید برای تداوم بخشیدن به اشتیاق های اولیه خویش را کشف نماید.  چرا که خوانش اثار خود ابزاری ذیقیمت برای دست یابی به یک معرفت و راهی برای گریز از وضعیت موجود به سمت افقی مطلوب خواهد بود.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق

ارسال سریع

تحویل خیلی سریع

100
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

2805500
کیلومتر طی شده

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

50
فروشنده فعال
از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما

چگونه می توانید با ما همکاری کنید؟

با فروشگاه ما به راحتی بفروشید

در کنار شیوه های متداول برای توزیع کتب مربوطه ، تشریح محتوای هر اثر در بخش معرفی کتاب ( مراجعه به طبقه بندی های موضوعی و زبانی کتاب های عرضه شده در سایت کتاب فروشی برته) ،مشاوره های لازم تلفنی برای هدایت مخاطبان به سمت کارآمدترین ابزارهای مکمل فرایند یادگیری در تمامی سطوح و در تمامی رده های سنی بعمل می آید.

در بخش فروشگاه کتاب فروشی برته نیز همواره سعی بر آن بوده است که مخاطبان و مراجعه کنندگان دسترسی آسان و بی درنگ به مجموعه های کاملی از کتب آموزشی و کمک اموزشی را تجربه نمایند و آن تجربه خرید را با بهره مندی از تخفیف های مناسب تکمیل نمایند.

از همه جا بفروشید

از همه جا بفروشید

ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست

معرفی محصولات شما

در دسترس باشید

ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان